Як вибрати автокрісло
Як вибрати автокрісло
04 листопада 2020

З появою дитини кожен з батькiв починає піклуватися про його безпеку. Важливим питанням є безпечне перевезення дитини в автомобілі. Тут перед батьками постає питання - як же підібрати автокрісло, щоб дитині було в ньому комфортно, але при цьому дотримані всі вимоги безпеки. На що потрібно звернути увагу при виборі автокрісла?Автокрісло має бути надійним, адже від нього залежить безпека дитини. Крісло має бути сертифіковане і мати європейський сертифікат.

Зараз паралельно діють 2 стандарту безпеки ECE R44 / 04 і ECE R129 (I-size). Один іншого не виключає.

ECE R44 / 04 введений в дію з 2005 року. Стандарт ECE R129 (I-Size) - це новітній стандарт безпеки, що діє з 2013 року, який покликаний в кінцевому рахунку збільшити рівень безпеки дітей в автомобілі.

    У чому відмінності цих стандартів безпеки?
  1. 1. За вимогами стандарту I-Size дитини необхідно перевозити якомога довше особою ПРОТИ ходу руху автомобіля, а саме після досягнення нею 15 місяців (по стандарту ECE R44 / 04 до 9 місяців).
  2. 2. За вимогами стандарту I-Size необхідно проходження додаткових випробувань на бічний удар (за стандартом ECE R44 / 04 такі тести були необов'язкові).
  3. 3. Відповідно до стандарту I-Size, автокрісло підбирається по зростанню дитини, а градація йде по фазах (за стандартом ECE R44 / 04 поділ йде по ГРУПАМ, відповідно до віку і вагою дитини). За стандартом I-Size батькам простіше підібрати автокрісло, адже вони завжди знають розмір одягу дитини. Не завжди вік і вагу дитини відповідає класичним нормам, що ускладнює вибір автокрісла стандарту ECE R44 / 04.
  4. 4. За стандартом Isize обов'язкова наявність системи Isofix для автокрісел, призначених для дітей до 105 см, а також в автомобілі має бути передбачено якірне кріплення (Top-Tether) і посилений підлогу для установки опорної ноги автокрісла (за стандартом ECE R44 / 04 таких вимог немає),

Таким чином, ми бачимо, що стандарт ECE R129 (I-size) набагато суворіше і сучасніше. Велику увагу приділено безпеці і комфорту дитини, а так само правильній установці автокрісла (вимога наявності системи Isofix).

  • • Автокрісло має відповідати зросту і вазi дитини.
  • Автокрісла стандарту ECE R44 / 04 діляться на групи, відповідно до віку і ваги дитини:
ГРУПА ВАГА ВІК СПОСІБ ВСТАНОВЛЕННЯ 0+ Менш нiж 13 кг Від народження до 1 року Обличчям проти ходу руху 1 Від 9 до 18 кг Від 1 року до 4 років Обличчям по ходу руху 2 Від 15 до 25 кг Від 3 до 7 років Обличчям по ходу руху 3 Від 22 до 36 кг Від 6 до 12 років Обличчям по ходу руху Автокрісла стандарту ECE R129 (I-Size) діляться на фази, відповідно до зросту дитини: ФАЗА ЗРІСТ СПОСІБ ВСТАНОВЛЕННЯ 1 От рождения до 105 см Обличчям проти ходу руху до 15 місяців (приблизно до 74-83 см) / обличчям по ходу руху до 105 см. 2 От 100 до 150 см Обличчям по ходу руху

Кріплення автокрісла. Система кріплення повинна відповідати Вашому автомобілю. Не всі транспортні засоби оснащені системою кріплення Isofix і якірним кріпленням Top Tether. В автомобілях, де немає такого кріплення - автокрісло кріпиться штатними ременями автомобіля. В такому випадку батькам немає необхідності переплачувати за автокрісло з системою Isofix.


Якість матеріалів. Зовнішня оббивки автокрісла повинна бути приємною на дотик, дитині повинно бути комфортно в ньому перебуває тривалий час. Сподіваємося, ця інформація допоможе Вам з вибором автокрісла для Вашої дитини.

Ввійти на сайт
Якщо ви забули пароль, введіть адресу електронної пошти Вашого облікового запису. Посилання для зміни пароля прийде до Вас на E-mail.
Ввійти на сайт